Shitje kombi 2

Shitet nga: Durim 15 Shk 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MG
Modeli: MGB
Kombi ne gjendje te mire, regjistrim deri ne shtator dhe gomat te reja, i paisur me te gjitha ulset...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim