Mercedes 190 -86

Shitet nga: Ekrem 30 Mar 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Malishevë
Shes mercedes benz 190 dizell me rks dhe goma shum te mira Viber(+37745428145)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim