Mercedes 250 -90

Shitet nga: Pajtim Hoti 05 Pri 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Mercedes 250 me klime karrigat likure, viti i prodhimit 90, posedon dy pare fellne dhe dy pare goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim