Mercedes 250 D -89

Shitet nga: Kastriot Berisha 06 Shk 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Malishevë
Shes dhe baj ndrri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim