Mercedes 190 (2.000€)

Shitet nga: kusha 28 Jan 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes Mercedes190 esht ne gjendje shum te mir. Ka fellne me ylla me goma dimri dhe vere me qmim tvolitshum 2.000 €.per me shum informata kontakto ne nr: 049185642
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim