Mercedes 190D.viti 88 reg j25-08-2016

Shitet nga: mercedes 16 Sht 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
SHITET MERCEDES 190 DIESEL
NE GJENDJE SHUM TE MIR KAROSERI DHE MOTORR
MOTORRIN E KA TE VITIT 92 TE POSA NDERRUAR
VITI FUNDI 88-TES
REGISTRIM DERI ME 25-08-2016
NUK ESHT HIPOTEK NE EMER TIMIN PRKTHIM PA PROBLEM
MUNDESI NDRRIMI ME KERR ME TE VOGEL
VETURA GJENDET NE GJAKOV
FLM NE MIRKUPTIM
044-192-578 EDHE N VIBER
049 100-715
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim