mercedes

Shitet nga: pajazit 21 Mar 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
shes veturen mercedes-benz,vetura eshte ne gjendje te rregull teknike,posedon,ulese te ces,motore 2.0 po ashtu edhe maqine e ka te ces.si dhe ka regjistim 1 vit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim