Shes Mercedesin B class

Shitet nga: Agron Gashi 13 Dhj 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 450 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Prodhuar ne muajni e 10 te 2007, eshte ne gjendje shum te mir, ardhur nga Gjermania para nje viti dhe ka te kryera te gjitha serviset ne Mercedes, ka nje vit regjistrim ne RKS, dy pale goma te dimrit dhe veres si dhe felne te aluminit, dritat biKsenon qe i kthehen sipas drejtimit te vallanit... i vozitur vetem pak ne Kosove edhe ata veq ne rruget e Drenices.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim