Shes mercedes benz 250

Shitet nga: Astrit 29 Jan 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes veturen ne gjendje shum te mir vetura asht e mirmbajtur, e servisuar ghithmon me ko ulje filtera te ajrit naftit ndrruar po ashtu ne vozitje asht shum stabile dhe e shternguar informata shtes 049874120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim