Shes dhe ndrroj

Shitet nga: Mercedsei 26 Gsh 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Eshte ne gjendje te rregull
Regjistrimi ka 26-02-2016
Bajme edhe ndrrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim