Mercedes benz TD

Shitet nga: Agron 13 Nën 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
Shitet ndrrohet benzi dizell 3.o regjistrim 1vit mund te kontaktoni dhe ne viber 049235458
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim