Mercedes ml 320 -99

Shitet nga: Mevludin Mazreku 15 Pri 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Në gjendje dhe dokumentacion të rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim