OPEL COMBO 1,7 DTI -03

Shitet nga: Altini 06 Maj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Komuna: Malishevë
OPEL COMBO VITI 2002. 1,7 DTI RKS

VETURA E KA GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE

FELLNE 14 COLL ME GOMA TE REJA M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim