Opel Astra 1.7 dizel -93

Shitet nga: astra 03 Pri 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Malishevë
shes opel astra 1.7 dizell 1993
e qlajmruar me koh denim nuk ka
punon mir shpenzon shum pak
gomat e mira te parat te reja
prej kuruzionit asht e rujtne
verejte do cikrrime bateria dhe nje zgllop kerset kapak tjeter sen asht shum e mir
ndrrim baj me naj kerr mat vogel jo karavan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim