Opel Corsa 1.1 benzin -86

Shitet nga: Asman Bytyqi 02 Mar 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Malishevë
shes opel corsa motori benzin 1.1 4dyr ne gjenje te mir regjistrim i skaduar si dhe baj ndrrim te mundeshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim