Opel Corsa 1.7 cdti -03

Shitet nga: Aredin 27 Shk 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Malishevë
Shes Opel corsa 1.7cdti i 2003 me 153000km ne gjendje Shum te mir mekanike dhe estetike nuk bej ndrrime i sapoardhur pa dogan 2800€ numri 044608302
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim