Opel Corsa C 1.0 -04

Shitet nga: H.K. 13 Pri 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 390 EUR

Komuna: Malishevë
Usht Cors shum i rujten ( mrena dhe jasht), para 2 Ditve a ardh prej gjermanie. Gomat jan te rea me bandash.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim