Opel Zafira 2002 e pa doganuar -02

Shitet nga: Sali 05 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Opel Zafira
viti i prodhimit 2002
2.0 diesel.
7 ulese,
fellne,
e pa doganuar, dhe e pa vozitur ne kosov.

Ne gjendje shume te mire.

Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim