Opel vectra 1.7 td -93

Shitet nga: nuredin 05 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Malishevë
vectra1.7 td japan turbo viti ne fund 1993 rks 07 11 muaj regjistrim posedon klim gjamat eletronik fellne 15tshe gomat e dimrit per qka i perket ni vektres kti modelit esht profekt si mrena dhe jasht pres blers serjoz info 049 235 119 044 463 208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim