Opel Astra

Shitet nga: Opel Astra 25 Gsh 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Ka të ndërruar rrypin e dhëmbëzorve , turbinë të re , gomat e reja verë-dimër , posedon navigacionin ,tempomatin dhe klimën. Është në gjendje perfekte.
Te interesuarit te lajmrohen deri më 05/09/2015.
Nr. Viberit +4915143533959
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim