Shes pikapin opell kombo

Shitet nga: Nazi 02 Pri 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 255 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Campo
Shes opell kombo viti 1994 ne gjendje shum te mir teknike dhe optike regjistrim deri me 20.01.2017 goma te reja qmimi 1255€ kontati 044786422
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim