Opel Combo -96 u shit.

Shitet nga: muli 28 Dhj 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
shitet Opel Combo ose ndrrohet me ndonje vetur tjeter per pasagjer,esht i regjistruar deri ne prill 2016, esht ne gjendje te rregullt, mbrenda esht shum i rujtur dhe komod motorri 1.7 diezel .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim