##->Rent A Car BELGA vetura prej 15€/ dite!<-##

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rent A Car BELGA Dje 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Rent A Car " BELGA " VETURË PËR TË GJITHË!

TEL: 045 450 454 Viber & whatsapp: +38345450454

TEL: 049303591 viber/ whatsapp: +32484554449

#TRANSPORT PA PAGESË DERI NË AEROPORT# ---------------------------------------------------------- Leshojme vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni

Vetura te ndryshme: Mercedes, Bmw, VW Golf, Opel Corsa

Rent a Car BELGA gjindet ne rrugen Nënë Tereza ne Prishtinë (rruga Prishtine - Fushe Kosove te pompa Kabashi Petrol).


Rent A Car BELGA / Vetura me Qera / Çmimi fillestar prej 14,99, Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar prej vetem 14,99€ 24/H.

15€ dita?: Opel Corsa per 10 dite e me shume

Mos shpenzoni më tepër:

Rent A Car " BELGA " VETURË PËR TË GJITHË!

#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.
#24/H asistencë

#TRANSPORT PA PAGESË DERI NË AEROPORT

TEL: 045 450 454 Viber & whatsapp: +38345450454

TEL: 049 303 591 viber/ whatsapp: +32484554449
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim