shitet opell kadeti

Shitet nga: shkelzen 18 Shk 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
Shes opell kadetin rigjistrim teri ne muain e 6 centrall abes paisur per dimer 1.6 benxin me marrveshje 049297861 kontakto dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim