Opel Vectra 3.0 V6 CDTI Caravan

Shitet nga: Miftar 28 Gsh 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet Vetura Opel Vectra 3.0 V6 CDTI Caravan Cosmo.

Vetura esht e ardhne prej Gjermanis.


----177 PS
----Venin me shti Karten e Telefonit
----Ulset Leder
----Pasqyret me rrym funksionale
----Airbag para dhe ne ulse
----Bord dhe info kompjuter
----Klimen e ka po nuk esht e musht
----Navigation
----ABS
----ESP,Sistem stabilizimi gjate vozitjes ne ngrica,sezoni idimrit
----Radio CD + extra 5 CD-ja
----Filtrues ajri mrenda vetures
----Gjamat elektronik
----Hallogenka para dhe pas
----Ngjyra e zeze

Vetura esht nrregull vetem qka ka rra breshni i ka do pika por nuk diktohet fare

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim