Shes veturen Opel Vectra 2.0

Shitet nga: Armend 02 Jan 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes veturen Opel Vectra ne gjendje shum te mir me guma te mira si dhe regjistrimi ka 11 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim