Opel Zafira

Shitet nga: Zafira 08 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Opel Zafira 2.0 Dizel.
Viti i prodhimit 2000
Posedon: klim,4x airbags, gjamat me rrym 2x, pasqyret me rrym, board computer, 7 ulse dhe mbyllje(hapje) elektronike.
Ngjyra e vetures eshte e zez dhe e poliratne, vetura nuk ka asnje grrith.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim