PASSAT 1.6 MINI TURBO U SHIT NGA (FATLUMI) FLM M..

Shitet nga: FATLUM 13 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
<>PASSAT 1.6 MINI TURBO 44kw (Ekstra I Rujtum)-90 5 MUJ RKS<>

SHES PASSAT 1.6 Mini Turbo 44kw Hargjon shum Pak

PASSATI KURRE SKA QEN BENZIN FABRIKISHT DIZELL - NUK NIHET QE ESHTE DHEZUM-

PODIN E KA ARRE PA ASNJE GRRITHE ME GARANCJON

VITI I PRODHIMITE 90 MODELI 91 AS 92 E 93 MAT RUJTUM SE GJANE FJALA E FUNDIT E PASSATIT

ME LIBRA TE SERVISITE - ME LIBREZ TE GJERMANIS - ME LETER TE DOGANES

NJE PRONARE Gjermani-Kosove ME GARANCJONE DALIN DY PRONARE VETURA IPET FAL

I REGJISTRUARE NE RKS 5 MUJ -Nemer Tem ( HIPOTEK NUK ESHTE ) 100%

MUND TE VERIFIKOHET KU DONI JU.

MA SHUM KA NEJT SE QE ESHTE VOZITURE NE VITIN 09 - 03 - 2005 ESHTE DOGANU DHE RIGJISTRU

PER PASSAT MOSU LODHNI NEATE DREJTIM QE KENI ME GJET MATE MIRE DHE MATE RUJTUM

SI BRENDA PO ASHTU EDHE JASHTE

PASSATI ESHTE I SERVISUM ME GARANCJONE ME DATEN 20 - 01 - 2014 KOMPLET SERVISET E KRYME

AKUMLLUATORIN e ri 80 AMP ME 2 VJET GARANCION

EKSTRA KA:

*HIDROLIK

* CENTRALL

*SHIBER

* 5 SHPEJCI

*FELLGA SHUM TE BUKRA 14sh

* FARAT I KA KRISTAL

* SHTOPAT I KA KRISTAL FABRIKISHTE - GTD

* 4 GOMAT E DIMRIT

2 QELSA FABRIKISHT

NGJYRE E KUQE METALIKE PA ASNJE GERVISHJE QE MUND TE SHIHET , SHUM E RUAJTUR

QMIMI ESHTE I VOLITSHEM SHUME

SMS MOS DERGONI

VREJTJE VETURA GJINDET NE MALISHEV

NA KONTAKTONI NE NUMRAT

DRRIM IMUNSHUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim