PASSAT 1.9 DIZELL U SHIT NGA (FATLUMI) FLM MERRJEP

Shitet nga: JETON 13 Shk 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
<>PASSAT 1.9 DIZELL I THJESHT (Ekstra I Rujtum)-90 1 VIT FIKS RKS<>

SHES PASSAT 1.9 DIZELL I THJESHT Hargjon shum Pak

PASSATI KURRE SKA QEN BENZIN FABRIKISHT DIZELL - NUK NIHET QE ESHTE DHEZUM-

PODIN E KA ARRE PA ASNJE GRRITHE ME GARANCJON

VITI I PRODHIMITE 90 MODELI 91 AS 92 E 93 MAT RUJTUM SE GJANE FJALA E FUNDIT E PASSATIT

ME LIBRA TE SERVISITE - ME LIBREZ TE GJERMANIS - ME LETER TE DOGANES

NJE PRONARE Gjermani-Kosove ME GARANCJONE DALIN DY PRONARE VETURA IPET FAL

I REGJISTRUARE NE RKS 1 VIT -Nemer Tem ( HIPOTEK NUK ESHTE ) 100%

MUND TE VERIFIKOHET KU DONI JU.

MA SHUM KA NEJT SE QE ESHTE VOZITURE NE VITIN 09 - 03 - 2005 ESHTE DOGANU DHE RIGJISTRU

PER PASSAT MOSU LODHNI NEATE DREJTIM QE KENI ME GJET MATE MIRE DHE MATE RUJTUM

SI BRENDA PO ASHTU EDHE JASHTE

PASSATI ESHTE I SERVISUM ME GARANCJONE ME DATEN 20 - 11 - 2014 KOMPLET SERVISET E KRYME

EKSTRA KA:

*HIDROLIK

* CENTRALL

* 5 SHPEJCI

* FARAT I KA KRISTAL

* SHTOPAT I KA KRISTAL FABRIKISHTE - GTD

2 QELSA FABRIKISHT

NGJYRE E ZEZ METALIKE PA ASNJE GERVISHJE QE MUND TE SHIHET , SHUM E RUAJTUR

QMIMI ESHTE I VOLITSHEM SHUME

SMS MOS DERGONI

VREJTJE VETURA GJINDET NE MALISHEV

NA KONTAKTONI NE NUMRAT

044-970810 OSE 049-829799

NDRRIM I MUNSHUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim