Peugeot 106 dizell

Shitet nga: berat 16 Pri 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Komuna: Malishevë
shes veturen ne gjendje shum te mir e mbajtur mir si mbrenda ashtu dhe jasht, nuk esht hipotek garantoj per tgjitha , motorrin e ka 1.6 dizell, per me shum me kontakto. regjistrim ni vit te plot. viber +37745284171
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim