PEUGEOT 206 -01

Shitet nga: shkumbim 21 Maj 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 699 EUR   2 699 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Shes peugeotin 206 ne gjendje te mir te ardhur nga gjermania posedon centrall airbeg gama dimri dhe vere me fellne alumini kontakt 044254515 astrazup Malishev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim