Peugeot Expert dizel -99

Shitet nga: Flamuri 02 Jan 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Expert
Jam i interesuar me ndrru me sharan ose opel zafira viti nga 1999 deri ne 2003 me targa te rregullta rks (e ndrroj peugot dhe shtoj pare sipas marrveshjes) peugot expert vit 1999 1.9 disel rks 10 muj goma te rea dimrit per mashum tl.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim