Peugeot Partner 1.9 disel -99

Shitet nga: bledi 02 Jan 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
shitet pikapi ne gjendje te mir
osht pa dogan tash i ardhun nga norvegjia.
Mundeni me kontaktu dhe ne Viber ne ket nr..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim