shitet

Shitet nga: morina 05 Sht 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
eshte ne gjendje shume te rregull dhe komode,regjistrimin e par une ja kam ber para dy muaj dhe ka regjistrim edhe 10 muaj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim