shitet

Shitet nga: Morina 27 Maj 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR   1 600 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
Ne gjendje te rregull, qe nje vite eshte regjistru dhe doganu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim