Renault Laguna 1.9 07 cdi -07

Shitet nga: Avni Kafexholli 23 Pri 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Malishevë
Shes Renault Laguna Viti prodhimit 2007 Dizel 1.9 Cdi
l Esht ne gjendje te mir dhe i padoganuar
Tel 044 390 027
049 626 165
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim