Renault laguna -98

Shitet nga: Jetoni 05 Shk 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shitet Renault Laguna ne gjendje te rregullt , ka klime, airbag, fellne dhe eshte ne gjendje shume te mire. Bojm ndrrim edhe me material te fasades.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim