Reno kango viti 2002 dhe kamonet pezho viti 94

Shitet nga: faik krasniqi 16 Jan 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
shes pikapin reno kango dizell me ulse viti 2002 rks shes edhe nje kamionet pezho dizell viti 94 rks shum e mir per ma shum info na kontakton ne nr 44828953
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim