Renault Megane 1.9 -03

Shitet nga: dardan 20 Gsh 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Renault Megane 1.9 2003, ka regjistrim deri ne muajin korrik 2016, ka te nderruar rripin e motorrit dhe servisin e kryer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim