Renault Megane 1.9 dizel -03

Shitet nga: Dardan 25 Gsh 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Renault Megane 1.9 2003. Ne gjendje shume te mire, regjistrimi i dyte dhe ka regjistrim deri ne korrik te vitit te ardhshem. ka rripin e motorrit te nderruar dhe servisin qdo 10 mij km.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim