Renault megane 1.5dci full

Shitet nga: Tauland mazreku 09 Dhj 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Renault megane 1.5dci asht full opsion ka tempomt ne vollan pasqyret me rrum fshisat e gjamit me senzor e shum te tjera per me shum kontakto FLM. nr edhe ipko 049 169 150 dhe 044 935 257 regjistrim edhe 10 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim