Seat Alhambra 2.0 TDI

Shitet nga: Sadik Mazreku 08 Gsh 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Alhambra
I sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje shum te mire.
Posedon:
140 ps
Senzor para dhe mbrapa
Klimatronik
navigacion
ABS
ESP
goma te dimrit etj.
Eshte i pa doganuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim