Seat Ibiza 1.9 TDI Viti 1994

Shitet nga: Seat 11 Gsh 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
Shitet Nderrohet Seat Ibiza 1.9 TDI viti 1994 me tabela RKS Vetura posedon Regjistrim 11 muja

sa i perket Motorrit eshte ne gjendje shum te mire dhe me shpenzime teper te Vogla

Ndrrim me konvenon me vetur me te madhe shtoi pare nvarsisht prej ofertave

Qmimi 2.200 EURO

Kontakt edhe me Viber > +38649 197531

Ju Faleminderit per Kohen Tuaj....!!!!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim