Suzuki

Shitet nga: Dibran 30 Nën 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Vitara
Vetura në gjendje të rregullt, pa targa e çlajmruar dhe në emrin tim personal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim