T3 shitet dhe nderrohet me vetur ma te vogel -92

Shitet nga: Shqipdon 03 Gsh 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shitet dhe nderrohet me naj vetur me te vogel eshte2.0 benzin
Me klim
Regjistrimi i skaduar qe nje muaj
T-3 eshte ne gjendje te rregullt mund ta shihni edhe vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim