VW Golf 2 1.6 Dizel -89

Shitet nga: Golf 2 07 Shk 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Malishevë
Golf 2 shes dhe ndrroj esht me regjistrim RKS edhe 5 muj. Ka guma te Dimrit. Shes dhe nderroj.per ma shum kontaktoni ne numrin e Telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim