VW Golf 2 1.9 dizel -86

Shitet nga: Granit 13 Pri 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Malishevë
Shes golf 2 dizell 1.9 turbo.motorrin e ka te gollf
3.brenda ka karrikat si dhe vollanin e gollf 3.extra ka
fellnet shum te forta ...osht i qlajmruar por denim nuk ka.
pres bleres serioz.flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim