VW Golf 2 dizel 1.9 turbo -86

Shitet nga: Granit 31 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Malishevë
Shes gollf 2 dizell 1.9 turbo.gollfi ka motorrin
dhe karrikat e golf 3.0sht i qlajmruar denim
nuk ka.per dokumenta garantojm.pres bleres serioz.
Flm per mirkuptim...........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim