VW Golf 4 TDI -02

Shitet nga: m 04 Gsh 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 100 EUR

Komuna: Malishevë
Shitet Vetura Golf 4 TDI ( DI-te kuqe).Special viti i prodhimit 2002 ,regjistrimi i dyte ne Kosovë,ka regjistrim edhe 11 muaj,i ardhur nga Gjermania.Vetura posedon :
*131 Ps
*klime tronike
*esp,
*tempomat,
*karrikat me nxemje,
*6 shpejtesi,
*board kompjuter
*xhamat dhe pasqyrat me rryme
*fellne te bukura,
*2 qelsa,
*hapje dhe mbyllje nga distanca.
*i ruajtur si brenda ashtu edhe jashte
*radio-cd.
Vetura nuk eshte ne hipoteke.Qmimi 5100E.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim