VW Passat -06

Shitet nga: halil rexhaj 23 Mar 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Malishevë
Shes wollsvagen Passat 2006 esht me tabela te gjermanis vetura esht krejt ne rregull arsya pse poe shes esht sepse kam dhe 3 tjera e per ket arsye eshes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim